Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Informovaná fľaša i9

45,00€

i9 informovaná fľaša je sklenená fľaša navrhnutá tak, aby poskytla hlavne priamy a jednoduchý prístup k lepšej kvalite pitnej vody.

i91422 je pôvodný názov, pričom i znamená informovaná a v doslovnom preklade ide o informované sklo.

Názov i9 informovaná súvisí predovšetkým s jej výbavou silného informačného kódu z kremíka, ktorý je nositeľom niekoľko tisíc starostlivo vybratých súborov informácií s pozitívnou vibráciou akou sú mantry, hudba, prána, modlitby, svetlo, farby, čísla a ďalšie. Ide o rôzne sady informácií vrátane Rig Veda, Athur Veda, William Blake Love Poems, Beethovenova Symfónia 7 známa pre svoje liečivé energie. Rovnako pozitívne vibrácie slov ako mier, láska, liečenie, vitalita a blaženosť.

Všetky boli zhromažďované a prevedené do funkčného stavu informačných sád počas niekoľkých desiatok rokov neustáleho výskumu.

Osobitná pozornosť bola venovaná týmto súborom informácií:
Výkonu, energií, sile, vytrvalosti, prevedeniu, vitalite, forme, koncentrácií, vyváženiu, telesnej kondícii, psychickej rovnováhe, pokoju, výhre, športovému duchu, čistote, zdraviu, šťastiu, fair play, ceste, noblese, presnosti, technike, ťahu, taktike, stálosti, sústredeniu, inteligencií, stanoveniu, vitalite, mladosti, prekonaniu, zrýchleniu, rýchlosti, túžbe, rozhodnutiu, radosti, veľkosti.

Konečnou fázou bola ich aplikácia a zakomponovanie do kremíkového i9 kódu cez technológiu informovania Poznik TP.

Informačný kód vsadený do i9 informovanej fľaše predstavuje jednu z najväčších databáz týchto informácií na svete. Jeho hlavnou a silnou schopnosťou je ovplyvňovať siete spojených molekúl a pôsobiť na štruktúru vody.

Informácie sú prevedené do kódu technológiou informovania Poznik TP, ktorá predstavuje kombináciu niekoľkých vedeckých procesov.Viď Technológia informovania/PoznikTP

Ďalším faktorom v procese informovania a udržania si kvality vody je použitie ďalších materiálov s obsahom kremíka. Sklo taktiež obsahuje kremík a takisto ho obsahujú i gumičky, ktoré veľmi účinne chránia celú fľašu.

Aké sú hlavné účinky i9 informovanej fľaše?

Ovplyvňuje molekulárnu štruktúru vody a vracia ju do svojho prirodzeného stavu

Podporuje samočistiace schopnosti

Znižuje genotoxický faktor

Zvyšuje energetické bio-pole

Zmäkčuje vodu, je viac lahodnejšia

45,00€

Súvisiace produkty

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes