Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Zest Medolight Red

509,00€

Zest Medolight Red - kontaktná svetelná terapia

Medolight Red je zariadenie, ktoré využíva inovačnú formu kontaktnej interakcie, ktorá vyžaduje osvetlenie objektu svetlom zo vzdialenosti 0-5 mm. Svetlo dosahuje na povrch kože bez akéhokoľvek skreslenia zpôsobeného napr. elektromagnetickým smogom. Bezprostedný kontakt spôsobuje najúčinnejší terapeutickú interakciu na tých miestach, ktoré boli vystavené pôsobeniu svetla, ale pozitívne následky je možné pozorovať v celom organizme.

Vynálezci prístroja Medolight zvolili svetelné spektrum, ktoré je najúčinnejšie z hľadiska terapeutických potrieb, alebo červené žiarenie, ktoré sa blíži infračervenému. To dáva najlepšie terapeutické a profilaktické efekty.
Medolight využíva najdôležitejšie, okom neviditeľné mechanizmy nápravy fungovania tkaniva, alebo také, ktorých činnosť nie je pozorovateľná voľným okem. Svetelné častice - fotóny - prenikajú osvetlenými tkanivami, a tým rozbehnú celé série biochemických procesov, ktoré sú závislé na svetle. Ak sa elektromagnetické receptory (akupresúrne body) nachádzajú v exponovanej oblasti žiarenia, aktivujú sa a terapeutické účinky sa rozširujú do všetkých orgánov, tkanív a telesných systémov. Pulzujíce svetlo spôsobuje prirozenejšiu a viac synchronizovanú činnosť celého organizmu.

Nízkofrekvenčné žiarenie vysielané zariadením Medolight zaisťuje obnovu elektromagnetickej rovnováhy, všeobecné posilnenie interakcí vnútri organizmu a tiež redukciu impulzívnej bolesti. Vysoká frekvencia potom z druhej strany znižuje ostrú bolesť a pôsobí protizápalovo.

509,00€

Súvisiace produkty

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes