Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Everessence

49,36€

Napomáha:

  • stimulovať tvorbu kolagénu pokožky
  • eliminovať viditeľné prejavy starnutia
  • podporovať mladistvý a žiarivý vzhľad pokožky
  • vyhladzovať jemné aj hlbšie vrásky
  • vyživovať pokožku zvnútra
  • hydratovať pleť do hĺbky Je vhodný pre všetky druhy pleti.

NanoCollagen™, ktorý naozaj funguje.

EVERESSENCE je revolučná, netradičná a unikátna formula s hlavnou zložkou NanoCollagen™, ktorý je patentovaný v USA. Je schopný dodať pokožke kvalitný kolagén upravený do formy, ktorá je vyhovujúca pre priechod pokožkou do hlbších vrstiev, kde stimuluje regeneráciu vlastného kolagénu a vyživuje pokožku zvnútra. Tým napomáha obnove, vyhladzovaniu a spevňovaniu vzhľadu a štruktúry pokožky. EVERESSENCE je zmes všetkých látok, ktoré pokožka miluje a moderná veda ponúka. Obsahuje starostlivo zvolené zmäkčujúce komponenty, ako kokosový olej, alebo squalen (extrahovaný z olivového oleja) tak, aby čo najúčinnejšie odolávali prejavom starnutia a zároveň patrične pokožku hydratovali. Obsiahnutá ružová voda ponúka široké spektrum účinku v starostlivosti o pleť – hydratuje, pôsobí protizápalovo, to všetko v spojení s príjemnou vôňou. Olejček Monoi de Tahiti sa môže pochváliť 2000 ročným legendárnym tajomstvom krásy. Predstavuje tak dokonalé riešenie pre uchovanie zdravej, mladistvo vyzerajúcej pleti. Vitamín E vystupuje ako silný antioxidant, ktorý chráni bunečné membrány pred oxidačným poškodením.

 
Odporúčané dávkovanie

Používajte na dobre vyčistenú pleť 2× denne (ráno a večer). Naneste niekoľko kvapiek na prsty a jemne votrite do pokožky tváre. Venujte pozornosť predovšetkým tým partiám tváre, kde sa vrásky tvoria najčastejšie a najviac – čelo, okolie očí, pier. Na veľmi suchú pleť odporúčame použiť v kombinácii s GOLD CREAM.

 
Zloženie

Rosa damascena (Rose Water), Deionized Water, NanoCollagen™ 2.700 mg, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium PCA & Betain & Sorbitol & Glycine & Alanine & Proline & Serine & Threonine & Arginine & Lysine & Glutamic Acid, Squalane (from Olive Oil), Cocos Nucifera (Coconut Oil), Cocos Nucifera (Coconut Oil) (&) Gardenia Tahitensis Flower Extract (Monoi de Tahiti RP4370) – Parfum, Phenoxyethanol (&) Caprylyl Glycol (&) Sorbic Acid, Tocopherol (Natural Vitamin E), Beta Carotene.

 
Obsah balenia

15 ml

49,36€

Súvisiace produkty

Bubble13,24€
Conditioner13,24€
Aqua Star50,57€
Cleanser37,32€

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes