Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Rejuvenating Serum

50,57€
  • REJUVENATING SERUM je okamžitou pomocou pre mladistvý a dokonalý vzhľad pleti. Séra majú na rozdiel od krémov menšiu molekulárnu štruktúru, teda ľahšie prenikajú do hlbších vrstiev pokožky. Toto sérum stimuluje metabolizmus v mitochondriách (lepšie okysličenie), takže bunky lepšie regenerujú a aktivujú systém kolagénu.
  • REJUVENATING SERUM je dokonalá kombinácia koktailu pre zlepšenie hydratácie, pevnosti a pružnosti ochabnutej pleti. Pleť je viditeľne vypnutá, rozžiarená, bez známok únavy a ďalších prejavov starnutia pleti.
  • Základnými zložkami séra sú peptidy, ktoré stoja na poprednom mieste v boji proti starnutiu pleti. Ich pôsobením sa zjemňujú hlboké vrásky a drobné vrásky sa vyhladzujú. Medzi ďalšie vybrané látky patrí tokoferyloctan, je dôležitý pre mladý vzhľad, vitamín E – potrebný pre ochranu buniek pokožky pred UV žiarením. Pre vynikajúce regeneračné schopnosti pri tvorbe vlastného kolagénu je obsiahnutý renitol palmitát. V neposlednej rade zmieňujeme jedinečnú látku Perfluorodecalín, čo je aktívny kyslík, ktorý sa používa napr. pri operáciách očí, pre svoju schopnosť rýchleho hojenia tkanív s protizápalovým účinkom. Ako ochrana proti voľným radikálom a ako ochranca kolagénu tu pôsobí Resveratrol.

 
Odporúčané dávkovanie

Naneste niekoľko kvapiek na pokožku tváre a jemne votrite, najmä do oblasti výskytu vrások. Používajte 2× denne pred DAY CREAM alebo REVIVE NIGHT CREAM.

 
Zloženie

Aqua, Aloe Vera – list, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Butylene Glycol, Retinol Palmitate, Tocopherol Acetate, Perfluorodecalin, Kustovnica (extrakt z plodu), Hamamel Virgínsky, Squalene, Sodium Hyaluronate, Zemolez Kozí (extrakt z kvetu), Zemolez Japonský (extrakt z kvetu), Resveratrol (vínny extrakt), Citric Acid, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate.

 
Obsah balenia

15 ml

50,57€

Súvisiace produkty

Cleanser37,32€
Day Cream69,83€

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes