Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Syndikovať obsahJazykové komplety

Magická angličtina


Ako na mňa môže táto metóda pôsobiť v okamihu, keď je moja myseľ zamestnaná niečím iným?

 Tu by som sa musel ponoriť do obsiahleho vysvetľovania napr. fáz informačného cyklu - IC v mozgu a prepojenia vedomia a podvedomia, viac-menej stručne povedané, pokiaľ správne prijmete informáciu svojou mysľou, tak ako keby vznikli v mozgu adresáre.

Magická nemčina


Ako na mňa môže táto metóda pôsobiť v okamihu, keď je moja myseľ zamestnaná niečím iným?

 

Tu by som sa musel ponoriť do obsiahleho vysvetľovania napr. fáz informačného cyklu - IC v mozgu a prepojenia vedomia a podvedomia, viac-menej stručne povedané, pokiaľ správne prijmete informáciu svojou mysľou, tak ako keby vznikli v mozgu adresáre. Do nich už podvedomie dokáže samo správne zatrieďovať informácie, aj keď pozeráte TV alebo robíte niečo iné. Informácie, ktoré správne prešli IC, je potom jednoduché vyvolávať k použitiu.

Ako prebieha domáca výučba jazyka s psychowalkmanom?

Ak namiesto učenia stále rozmýšľate nad niečím iným, zvoľte si program určený na zvýšenie koncentrácie. Psychowalkman Váš mozog postupne preladí do hladiny alfa, v ktorej sa človek učí niekoľkonásobne rýchlejšie.

Výhody Revolučnej angličtiny a nemčiny TAXUS Learning

Jednoduchosť
Každá lekcia je rozdelená na jednotlivé stopy presne podľa stránok v knihe. Dole v zápätí každej strany je to i vyznačené. Vyberte si lekciu, ktorá je Vám najbližšia svojim obsahom a zameraním. Robte to tak, aby vás to bavilo.

Čo vyrieši Revolučná angličtina a nemčina TAXUS Learning

TAXUS Learning vám nahradí cudzojazyčné prostredie
Angličtinu by ste ovládali, keby ste žili v cudzine. Pretože tam ale nežijete, cudzojazyčné prostredie si vytvárate sami pomocou červených CD TAXUS Learning v čase, kedy se venujete iným činnostiam. Predtým to isté preberiete na modrých CD.

Postup pri metóde TAXUS Learning

TAXUS Learning využíva schopnosti celého mozgu. Vyžaduje ale aj viac vašej disciplíny. Tento postup máte naviac presne popísaný v kapitole Postup pri metóde TAXUS Learning (7 krokov k úspechu) na strane 137 v priloženej knihe. Aktívna práca (krok č. 1) však pritom predstavuje len asi 20 % času oproti klasickému učeniu.

Neučíte sa gramatiku

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes