Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Re-Emerge Enzyme

52,98€
  • RE-EMERGE ENZYME nie len odstráni odumreté bunky z pokožky, ale taktiež výborne prispieva svojim obsahom vzácnych koktailov aj k liečbe drobného poškodenia pokožky.
  • Každý deň sa v spodnej časti epidermálnej vrstvy buniek pokožky tvoria bunky nové, ktoré postupne nahrádzajú odumreté bunky. Tento proces trvá asi jeden mesiac. Práve nové bunky dodávajú pokožke žiarivý a mladistvý vzhľad. Preto pravidelné odstraňovanie starých odumretých buniek na povrchu pokožky môže výrazne prispieť k vášmu mladistvému a zdravému vzhľadu. Vďaka zvýšenej bunkovej obnove sa pokožka stáva účinnejšou bariérou proti vplyvom vonkajšieho okolia.
  • Revitalizačné látky obsiahnuté v komfortnom exfoliante (peelingu) blahodarne prispievajú k sviežosti, hebkosti, dokonalosti a rozjasneniu pleti. RE-EMERGE ENZYME priaznivo pôsobí na vyhladenie a tonizáciu povrchových mikrovrstiev pokožky, a tým sa postupne vyhladzuje nerovnosť pleti. Pleť sa tak obnovuje a zároveň sa stáva pružnou a pripravenou pre ďalšie aplikovanie prípravkou rady Wineceutical.
  • RE-EMERGE ENZYME obsahuje koktail z takých účinných zdrojov ako sú plody Kľukvy veľkoplodej, Resveratrol, alebo Krídlatka japonská (kojokan). Vďaka vysokému obsahu vitamínu A pomáha zadržiavať vlhkosť, a tým hydratuje pokožku. Okrem toho, obsiahnutá kyselina mliečna a glukónová pomáhajú zosvetliť pigmentové nedostatky na pleti.

 
Odporúčané dávkovanie

Naneste na vopred zvlhčené prsty a jemnými krúživými ťahmi premasírujte vopred očistenú pokožku na tvári, krku a dekolte. Vďaka nasýtenosti tohto prípravku je možné použiť ho niekoľkokrát za týždeň.

 
Zloženie

Aqua, Kanadská Brusnica (extrakt z plodu), Xanthan Gum, Gluconic Acid, Lactic Acid, Resveratrol (vínny extrakt), Krídlatka Japonská, Hamamel Virgínsky, Sodium Benzoate, Gluconolactone.

 
Obsah balenia

15 ml

52,98€

Súvisiace produkty

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes