Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Day Cream

69,83€
  • Zdravým životným štýlom a každodennou starostlivosťou kvalitnými prípravkami je možné oddialiť nepríjemné príznaky starnutia pleti.
  • DAY CREAM svojim obsahom prírodných zložiek poskytne pleti presne to, čo potrebuje – hydratáciu, posilnenie, upokojí ju a poskytuje ochranu pred antioxidačným stresom. Pri správnom používaní má remodelačný a liftingový účinok.
  • Jednou z obsiahnutých zložiek krému je Resveratrol. Ďalšou zložkou sú sirtuíny majúce schopnosť chrániť bunky kože proti voľným radikálom a proti poškodeniu DNA. Pre zadržanie vody obsahuje DAY CREAM kyselinu hyaluronovú. Panthenol – provitamín B – dodáva pokožke potrebnú vlhkosť s okamžitým efektom jej rozžiarenia. Obsiahnutý olej, získaný z Rosa rubiginosa (Ruža hrdzavá), má hydratačný a upokojujúci efekt. Kyselina linolová a linolenová zo šípok majú význam pre svoju schopnosť potlačiť pigmentáciu na koži. Kyselina alfa-lipová pôsobí ako antioxidant a pleť chráni pred degeneratívnymi ochoreniami a predčasným starnutím pleti. Zaujímavou súčasťou DAY CREAM je maslo „Shea“, ktoré má takmer magické účinky a je známe po tisícročia africkými liečiteľmi. Shea pôsobí na popáleniny, drobné vyrážky na pokožke, podporuje regeneráciu buniek pokožky a poskytuje prírodnú ochranu proti slnku.

 
Odporúčané dávkovanie

Naneste v tenkej vrstve na tvár, krk a dekolt na vopred vyčistenú pleť produktom CLEANSER. Votrite pomocou krúživých a kompresných pohybov od stredu tváre smerom k ušiam. Aplikujte viackrát, po malých vrstvičkách až do úplného nasýtenia pleti.

 
Zloženie

Aqua, Cyclopentasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Ruža Hrdzavá (olej zo semien), Cetyl Alcohol, Dimethicone, Niacin, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Resveratrol, Statikrv Vtáči – extrakt, Gluconolactone, Phenoxyethanol, Vinič Hroznorodý (olej zo semien), Aloe Vera – list, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Nechtík Lekársky (extrakt z kvetu), Lipa Obyčajná (extrakt z kvetu), Xanthan Gum, avokádový olej, slnečnicový olej, bambucké maslo, černicový olej, Fructose, Glucosamine HCL, Superoxide Dismutase, Potassium Sorbate, Alpha Lipoic Acid, Sodium Benzoate.

 
Obsah balenia

30 ml

69,83€

Súvisiace produkty

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes