Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Crystal Eye Lift

86,69€
  • Aby bol vzhľad tváre dokonalý, je veľmi dôležité nezabúdať na citlivé partie okolo očí. Tie majú 3× tenšiu pokožku a tým, sú náchylnejšie k predčasnému starnutiu a vzniku mimických a stareckých vrások. Preto je veľmi dôležité preventívne sa starať o očné partie, ešte pred začiatkom prejavu ich starnutia.
  • Očný balzam je kombinácia luxusu a preventívnej starostlivosti pre vaše oči – hydratuje, dokonale spevní, rozžiari vzhľad, zjednotí farebnosť pleti a zmierni vačky pod očami, navodí pocit vypnutého a dokonalého očného okolia. Má vysokú regeneračnú schopnosť a aktívne zabraňuje predčasnému starnutiu pleti v okolí očí.
  • Balzam obsahuje zmes kvapalných kryštálov – to sú organické zlúčeniny, ktoré pleť samy o sebe omladzujú a zároveň podporujú prienik ďalších aktívnych látok. Perfluorodecalín rozpúšťa a transformuje kyslík. Najzaujímavejšou anti-aging zložkou sú peptidy, ktoré pomáhajú regulovať funkcie kože, ktoré sa s pribúdajúcim vekom zhoršujú. Vzácny koktail účinných látok obsahuje aj Resveratrol, získaný z niekoľkých zdrojov, napr. šupiek červeného hrozna a je známy ako silný antioxidant. Koktail má samozrejme aj hydratačné, omladzujúce, rozjasňujúce a revitalizačné účinky.

 
Odporúčané dávkovanie

Naneste na očistené očné okolie malé množstvo balzamu a postupnými kompresnými ťahmi zapracujte do úplného vstrebania. Tento krok opakujte toľkokrát, až je očné okolie nasýtené.

 
Zloženie

Cholesteryl Oleyl Carbonate, Cholesteryl Nonanoate, Cholesteryl Chloride, Aqua, Sodium Polyacrylate, Vegetal Glycerin, Perfluorodecalin, Palmitoyl Peptide-3, Palmitoyl Peptide-7, Butylene Glycol, Resveratrol (vínny extrakt).

 
Obsah balenia

15 ml

86,69€

Súvisiace produkty

Day Cream69,83€
Cleanser37,32€

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes