Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Proteus LS

395,00€
 • 50 programov
 • vnútorná pamäť pojme 199 programov
 • nastaviteľná intenzita svetla a zvuku
 • okuliare MultiColor LiteFrames - technológia riadenej dvojfarebnej stimulácie. To znamená, že podľa druhu programu sa pomer farieb pri stimulácii mení. Pri programoch na energiu je viac aktívna farba červená a napríklad pri programoch na meditáciu sa spúšťa viac farba zelená
 • v balení sú okrem základných okuliarov aj priehľadové okuliare OeStim, vhodné pri učení, športe
 • AudioStrobe
 • ukážkové CD AudioStrobe
 • režim ColorPulse "tlmočí" hudobnú alebo hovorenú nahrávku do svetelnej stimulácie
 • možnosť manuálneho nastavenia frekvencie
 • pripojenie k PC, pomocou ktorého si môžete obmieňať už existujúce programy alebo vytvárať vlastné cez softvér ktorý je k prístroju dodávaný zadarmo
 • kábel pre pripojenie k PC
 • možnosť aktualizovať firmvér (operačný systém)
 • kábel na prepojenie s externým prehrávačom
 • brašňa na prenos

  
Programová knižnica

Vrcholné výkony
Tieto sedenia pomôžu uchovať si jasnú myseľ a sústredenie po celý deň. Vyskúšajte ich, keď máte pocit, že hladina Vašej energie klesá.
Relaxačné programy
Sú svojím charakterom určené predovšetkým na dosiahnutie tzv. „relaxačnej reakcie“, teda rôzne hlbokej hladiny alfa alebo theta v ich cieľovej frekvencii.
Okrem samoliečebného efektu dochádza pri dosiahnutí tohto stavu ku zníženiu tepovej frekvencie, spomaleniu dychového rytmu, zníženiu potreby kyslíku a zníženiu hladiny kyseliny mliečnej v krvi.
Vďaka zníženiu napätia dosiahnete optimálneho východzieho stavu pre budúci maximálny výkon tela aj mysle a posilníte duševnú a telesnú kondíciu. Tieto sedenia Vám prinesú dlhodobý pravidelný prospech.
Učebné programy
Ak sa nachádzate v uvoľnenom stave, učenie Vám ide lepšie. Ľahko vstrebávate nové informácie a pojmy a lepšie si ich zapamätávate. Výskumy potvrdzujú, že učenie v optimálnom stave (mysli) môže byť o 30 a viac percent efektívnejšie, to znamená predovšetkým rýchlejšie pri rovnakej alebo väčšej schopnosti zapamätania si naučeného.
Skupina učebních programov Protea napomáha prispôsobiť výkon mozgu rôznym typom učenia.
Tieto sedenia takmer vždy zvyšujú sústredenie a pri pravidelnom používaní zlepšujú celkovo duševné funkcie, predovšetkým pamäť.
Somatické programy
Tieto sedenia sú obzvlášť užitočné, pokiaľ chcete uvoľniť napätie nahromadené v priebehu dňa alebo upevniť celkovú kondíciu.
Programy na dobitie energie
Tento typ programov sa nevzťahuje len na použitie v zmysle podania dobrého fyzického alebo duševného výkonu, ale pomôžu Vám vyriešiť i náhlu únavu, rannú malátnosť a „neschopnosť“ vstať alebo „ostať dlho čulý“. Ideálnou dobou pre spustenie tohto typu programu sú ranné alebo dopoľudňajšie hodiny. Pamätajte, že aplikácie týchto programov bezprostredne pred spánkom vás môžu natoľko nabudiť, že hneď tak nezaspíte.
Programy na tvorivosť a kreativitu
Tieto programy umožňujú užívateľovi vďaka svojim „frekvenčním skokom“ medzi hladinou alfa a theta aktiváciu mozgových centier, zodpovedných za kreativitu. Jedinečnou vlastnosťou týchto sedení je, že ich priebeh do určitej miery ovplyvňujú informácie prijaté naším vedomím v minulosti. Stav, v ktorom tento proces prebieha niekedy tiež nazývame „vedomé snívanie“.Táto nabudená predstavivosť je tým najlepším receptom na dosiahnutie pozitívnych zmien osobnosti – odstránenie zlozvykov, zlých návykov správania sa a pod.
Okrem tohto využitia sa ale isto nájdu aj takí užívatelia, ktorí sa chcú iba tak „preletieť“ svojimi imaginárnymi svetmi alebo tí, ktorí potrebujú posilniť fantáziu a kreativitu vedomia vzhľadom ku svojmu zamestnaniu – umelci, manažeri. Prežitky z týchto sedení sú jedinečné a originálne. Pripočúvanie hudby alebo hovoreného slová môže u tohto typu programov neočakávane zosilniť celkový účinok – odporúčame!
Programy na spanie
Kategória spánkových programov Vám umožní vyriešiť problémy so zaspávaním a nechceným nočným budením. Tiež Vám poskytne veľmi hlbokú relaxáciu a rege-neráciu. Od stavu alfa Vás pomaly „sťahujú“ až k hlbokej thete a delte, v ktorej mozog „prepína“ automaticky na spánok.
Uvidíte, že i v prípade, že netrpíte nijakými zvláštnymi problémami so spánkom, pocítite zmenu: Váš spánok bude hlbší (kvalitnejší) a budete sa ráno cítiť oveľa viacej svieži a odpočatý. Ostatne je to skúsenosť väčšiny užívateľov spánkových programov mladšieho aj staršieho veku.
Používanie týchto programov bezpečne nahrádza hypnotiká (lieky na spanie), a to ešte vo vyššej kvalite, pretože mozgové procesy ako tabletky na spanie neutlmuje, ale skvalitňuje (mali by ste sa cítiť po vyspaní sviežejší a odpočatejší). Vo veľa prípadoch viedlo používanie spánkových programov užívateľa k zmierneniu alebo zbaveniu sa závislosti na hypnotikách.

  
Skupiny programov

Vrcholné výkony: 6 programov
Relaxácia: 10 programov
Učenie: 11 programov
Somatické programy: 5 programov
Tvorivosť: 5 programov
Energia: 5 programov
Spánok: 5 programov
Zábava: 5 programov

  
Príloha

Článok v PC REVUE
Podrobná programová knižnica vo formáte PDF
Aktuálny softvér a firmvér pre Proteus

395,00€

Súvisiace produkty

Galaxy95,00€
Galaxy LS161,39€
Proteus199,00€

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes