Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Časté otázky k TDP

Otázka: Môže sa lampa používať tam, kde sa nachádzajú v tele kovové platničky alebo skrutky (ramená, nohy, chrbát)?
Odpoveď: áno, originálnu TDP lampu možno použiť, dokonca aj keď sa v tele nachádzajú kovové časti.

Otázka: Môže sa lampa požiť pri bolestiach kolena na koleno, ak je niekde inde napr. v pravom ramene kovová platnička?
Odpoveď: Áno, originálna TDP lampa sa môže použiť pri bolestiach kolena aj keď je v inej časti tela implantovaná kovová platnička.

Otázka: Bol by som rád, keby ste mi odpovedali na nasledovné otázky. Pravdepodobne je možné TDP lampu použiť aj pri akné. Môžem si pritom svietiť priamo na tvár? V akej vzdialenosti od pokožky a ako dlho má trvať jedno ošetrenie? Koľko denných ošetrení je potrebných? Sú nutné aj ochranné okuliare na oči?
Odpoveď: V návode sa uvádza, že je možné aj použite pri akné. Avšak nie sú k dispozícii žiadne štúdie o terapeutických úspechoch pri akné. Vzdialenosť od lampy by mala byť cca 40 cm. Oči sa musia vždy pri aplikácií na tvári zakryť. Ak nie je uvedené inak, pozostáva liečenie z 10 ošetrení.

Otázka: TDP lampu je pravdepodobne možné použiť aj pri vysokom krvnom tlaku. Na ktoré časti tela sa musí aplikovať?
Odpoveď: Pri vysokom krvnom tlaku je vhodné ošetrovať niektoré akupunktúrne body na nohe. Presné miesta sú uvedené v tabuľke.

Otázka: Sú k dispozícii príklady použitia a doba aplikácie pri rakovine čreva?
Odpoveď: Nie sú k dispozícii žiadne štúdie o terapeutických úspechoch pri rakovine čreva.

Otázka: Môže sa originálna TDP lampa používať aj v blízkosti pearcingu? Ak nie, v akom okruhu sa nesmie používať?
Odpoveď: Áno, originálnu TDP lampu možno bez problémov použiť aj pri pearcingu.

Otázka: Môže sa použiť v oblasti hrude ak je implantovaný kardiostimulátor?
Odpoveď: V tomto prípade sa nesmie používať na oblasť hrude. Na iných miestach (kolená, nohy, ramená sa môže lampa použiť aj u osôb, ktoré majú kardiostimulátor).

Otázka: Môže sa použiť na oblasť podbrušia, ak má žena zavedené napr. vnútromaternicové teliesko?
Odpoveď: Áno, TDP lampa sa môže používať aj v oblasti podbrušia, je veľmi vhodná zvlášť pri chorobách intímneho charakteru u žien. Vnútromaternicové teliesko neprekáža.

Otázka: Po cca 1000 hodinách sa musí platňa vymeniť.
Odpoveď: Správne, Po 1000 hodinách sú minerály na platni tak oslabené, že platňa už nemôže vysielať dostatočné vlnenie. 

Otázka: Ako presne sa dostávajú minerály do pokožky resp. do tela ošetrovaného? Je to tak, že toto určité teplo (280°) „zoberie minerály na plecia“ a prostredníctvom zohriatych molekúl vzduchu medzi prístrojom a telom ich difunduje do pórov pokožky? Chcem povedať, vzniká skutočne látkový(!) prestup a tým spotrebovanie molekúl minerálov v tele , alebo sa transportujú „len“ ich špecifické informácie („frekvencie-vlnenie“) a tým sa uskutočňuje len prenos jemných čiastočiek alebo ani jedno?"
Odpoveď: U lampy vznikajú elektromagnetické vlny, ktoré prenikajú do tela. Nenastáva žiadna látková výmena. Minerály nemajú žiaden liečebný účinok. 

Otázka: Existujú nejaké skúsenosti s aplikáciou u zvierat (napr. u kráv – zápal vemena).
Odpoveď: Áno, TDP lampa je veľmi vhodná pri zápale vemena u kráv. Predovšetkým v ranom štádiu pri ľahko zapálenom vemene je dobrou alternatívou, ktorú by mal odsúhlasiť aj veterinár. Chovatelia môžu liečiť zápal vemena bez nasadenia antibiotík. Keď sa kravám primiešavajú antibiotika do krmiva, nachádzajú sa potom aj v mlieku. Pri výtoku z vemena je však potrebná liečba  antibiotikami.

Otázka: Pomáha lampa pri bolestiach hlavy?
Odpoveď: Áno, TDP lampu možno použiť (oči je nutné zakryť), nemožno ju použiť len ak sú bolesti hlavy spojené s horúčkou alebo vysokým krvným tlakom (pozri aj otázku použitie pri vysokom krvnom tlaku).

Otázka: Pomáha lampa pri skleróze multiplex (SM)
Odpoveď: Áno, TDP lampu možno veľmi dobre použiť ako pomocnú metódu pri takýchto ochoreniach, predovšetkým pri svalových problémoch, prirodzene TDP lampa nemôže túto chorobu liečiť.

Otázka: Existuje nejaká záruka na tento tovar? Jedná sa o originálnu lampu?
Odpoveď: Záruka na originálnu TDP lampu činí 2 roky pri používaní na súkromné účely a 1 rok pri používaní na podnikateľské účely (napr. liečitelia, fyzioterapeuti, lekári pre akupunktúru atď.) TDP lampy, ktoré predávame my, sú originálne z Chongqing Silicate Research Inštitúte, ktorý TDP lampu vynašiel a dal si patentovať, a ktorého lampy získali vyznamenania na veľtrhu v Záhrebe a Bruseli (značka: Gou Gong).

Otázka: Pomáha Originálna TDP lampa pri sennej nádche?
Odpoveď: Originálna TDP lampa je veľmi vhodná pri alergiách alebo sennej nádche. Riaditeľ z Silicate Research Inštitúte lampu testoval sám na sebe a dosiahol veľmi dobré výsledky. Oči sa musia zakryť. Vzdialenosť od tváre by mala byť cca 40 cm. Liečba pozostáva z 10 aplikácií (1 aplikácia za deň).

Otázka: Mám jednu tehotnú ženu, ktorá sa sťažovala na bolesti chrbta a ramien. Smiem ju ošetrovať s TDP lampou?
Odpoveď: Pri tehotných sa smie lampa používať po 3. mesiaci tehotenstva v oblasti pliec ako aj ramien, nôh, kolien. Priamo na brucho sa nesmie používať. 

Otázka: Pri používaní na tvári by sa mali oči zakryť.
Odpoveď: To je správne. Oči je potrebné zakryť uterákom alebo napríklad vatovými tampónmi.

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes