Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Čo Vám Instinkt zabijáka prinesie

Pohodlie – miesto a čas si zvolíte podľa seba. V prípade Inštinktu zabijáka nemusíte mať formálne oblečenie. Časové úseky si zvolíte sami podľa seba.

Školíte sa, kedy chcete. Naviac využijete hluchý čas, napr. pri čakaní medzi rokovaniami. Tiež sa môžete pozrieť len na jednu z tém.

Zaplatíte len raz a máte program, ktorý je možné spúšťať na dvoch rôznych počítačoch. Za jednu cenu sa môže školiť viac ľudí, a to opakovane. Koľkokrát potrebujú.

Nemusíte sa hanbiť, kedykoľvek sa vrátiť, pokiaľ nepochopíte súvislosti. Opakovanie tu máte zdarma. Potrebujete si to vypočuť viackrát, pretože opakovanie je matka múdrosti.

Mať školenie nahraté je obrovská výhoda.
Môžete dokonca preskakovať celé celky tam a späť a opäť sa vracať k vybranej problematike.

Kedykoľvek môžete výklad prerušiť, odskočiť si, občerstviť sa alebo vybaviť telefón. V prípade Inštinktu zabijáka sa k danej téme môžete kedykoľvek vrátiť. Je to navždy vaše.

Inštinkt zabijáka neučí "profesor z vysokej školy", ale podnikateľ, ktorý vybudoval prosperujúcu firmu v piatich krajinách Európy. Konkrétne, v praxi overené postupy, vám rozšíria obzor.

Znalosti z daného odboru si lepšie usporiadate, ak budete mať poznatky z viacerých zdrojov.

Základom je jednoduchosť. Čo sa dá povedať po česky, je povedané po česky.

Nečakáte na ostatných pri každom začiatku. Nie ste na školení z donútenia, nie je to povinné. Nemusíte ísť na obed, ktorý vám nechutí. Nikto vás nevyrušuje.

Výhody školenia Inštinkt zabijáka oproti inému vzdelávaniu

Klasické školenie trvá pár hodín. Aj keď je prínosné, z mnohých informácií nastane zmätok, preto ich potom mnoho ľudí nevie použiť. Keby ste sa k tomuto školení mohli kedykoľvek vrátiť a opäť si ho vypočuť, omnoho viac by ste z neho pochopili.

A navyše zabúdame. Už po 14 dňoch od školenia si pamätáte väčšinou len dojmy. A to tie dojmy, ktoré sa týkajú hlavne vašej osoby na tom školení. Nie tie dojmy, ktoré by vám mali priniesť úspech.

A čo znalosti? Boli ste pred 9 mesiacmi na školení? A čo konkrétne z toho používate dnes? Za investované peniaze by bolo lepšie, keby ste mali dané školenie stále pri sebe. Keby ste sa mohli kedykoľvek vrátiť, prerušiť a obnoviť znalosti po dňoch, mesiacoch či po rokoch. A to bez dalšieho platenia.

A čo cena? Pre porovnanie: koľko stojí jedno školenie s lektorom, ktorý nepredal nič, okrem svojho školenia?

Pochopte stratégiu raz a navždy podľa hesla: "Povedz mi to a ja to zabudnem. Ukáž mi to, a ja to zabudnem neskôr. Nechaj ma to prežiť, a budem si to pamätať celý život."

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes