Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Prečo užívať koloidné minerály?

Vďaka priemyselnej rýchlovýrobe potravín už naša strava obsahuje len málo výživných látok a navyše v málo dostupnej forme pre organizmus. Naopak naša strava je bohatá na množstvo prídavných látok (príchute, farbivá, konzervačné látky), ktoré zaťažujú náše telo. Preto je treba telu potrebné látky dodať zvonku. Nedostatok skutočne kvalitných živín má negatívny vplyv na stovky ochorení. Najmä na tzv. civilizačné ochorenia, ako sú rôzne alergie, oslabená imunita, kožné exémy, únava, stres, podráždenosť atď.....
Predovšetkým svojim unikátnym zložením a spôsobom získavania. ACTIVE dokázateľne obsahujú minimálne 74 prvkov. Obsah prvkov, ako aj ich množstvo, určila príroda sama, bez zásahu človeka.

ACTIVE nie sú nijako chemicky upravované ani dodatočne dopĺňané o žiadne prvky. Pri získavaní ACTIVE nie sú používané drastické metódy (rýchle lúhovanie pomocou kyselín, vysoké teploty....). ACTIVE sa získavajú pomaly, a preto sa zachovali všetky prvky vo výslednom roztoku.
Pozn.: Niektoré firmy pridávajú do svojich koloidných minerálov ďalšie prvky, aby zvýšili ich „hodnotu“, či jednoducho preto, aby nahradili tie prvky, ktoré sa im stratili vplyvom drastického spracovania.

ACTIVE navyše obsahujú jedinečný druh organickej aminokyseliny - kyselinu fulvinovú, ktorá znásobuje potenciál minerálnych prvkov v ACTIVE a podporuje všetky biochemické procesy v organizme (detoxikačné, metabolické a i..). Táto látka tiež dopravuje výživné látky k bunkám.

V dávnej minulosti sa bežne nachádzala v pôde. No v súčasnosti sa už "vďaka" zásahom ľudstva v poľnohospodárskej pôde vôbec nevyskytuje. Jedným z miest kde sa kyselina fulvinová ešte nachádza je prehistorické údolie v Utahu, ktoré je domovom ACTIVE. ACTIVE je čistá príroda. Nikým a ničím neovplyvnená, desiatky miliónov rokov je súčasťou Zeme. ACTIVE zostavila sama príroda, bez pomoci človeka. Človek len objavil ich silu. Vo svete sa predávajú viac ako 80 rokov. Teda nie len posledných 10 či 15 rokov, odkedy sa datuje "boom" v tejto oblasti výživy.

Ako sa vyriešia moje problémy?
Minerály sú nutné pre každý biochemický proces v tele. Akonáhle v tele vznikne ich dlhodobý nedostatok, prejaví sa to časom na každom systéme v tele (imunitný, pohybový, vylučovací, tráviaci, srdcovo-cievny, nervový.....) ACTIVE pomáhajú telu využiť vitamíny, účinne detoxikujú organizmus, vplývajú na pružnosť tkanív (pokožka, vlasy, kĺby, chrupavky, nechty), pôsobia proti únave a stresu, posilňujú imunitu, majú vplyv aj na tráviaci, pohybový, srdcovo – cievny systém, uľahčujú bunkám vstrebávanie živín a pod. Je to malé balenie! ACTIVE sú iba v 250 ml balení, ktoré obsahuje - 33 denných dávok. To je výhodné na cesty, či dovolenky vďaka malej prepravnej hmotnosti. ACTIVE sú bioaktívne, preto stačí užívať len 7,5 ml denne. Táto denná dávka poskytuje telu 280 mg hlavných a stopových prvkov. Ak ste boli zvyknutí užívať denne 15, 30ml a viac, prepočítajte si cenu za jednu dennú dávku. Pravdepodobne ste užívali produkt dodatočne zriedený vodou, aby ho bolo "viac".

Ako ich skladovať?
Aká je hodnota ACTIVE minerálov?
ACTIVE sa nikdy nepokazia a po otvorení nemusia byť v chladničke ani nie je nutné pred použitím obsah fľaše pretrepať. Je to preto, že neobsahujú žiadne pridané látky ako farbivá, príchute či konzervačné látky. Hodnota ACTIVE spočíva predovšetkým v tom, že obsahujú viac než 74 prvkov a tiež zvláštny druh aminokyseliny – kyseliny fulvinovej, ktorej ACTIVE obsahujú 6,36 %. Vďaka nej sú všetky prvky v ACTIVE ľahko využiteľné ľudským organizmom. Kyselina fulvinová podporuje prirodzenú činnosť buniek, ich rast a uľahčuje vstrebávanie živín priamo bunkami. Napomáha regenerácii organizmu, vylučovaniu toxických látok a voľných radikálov. Chráni telo pred vírusovými, zápalovými a plesňovými ochoreniami. Naviac znásobuje potenciál všetkých liečivých látok, prijímaných pri liečbe ochorení. Využiteľnosť živín z koloidného roztoku je takmer 100%. Logicky teda aj „využiteľnosť“ investovanej sumy. Pri priemyselne vyrábaných doplnkoch výživy (tablety a pod.) kolíše toto číslo medzi 5 - 40%. Takže aj v tom najlepšom prípade pri priemyselných mineráloch strácate 60% investície, v tom horšom až 95%.

Môžu ich užívať deti?
Práve deti sú veľmi vystavené negatívnym vplyvom prostredia. Ich imunitný systém sa ešte len "učí" bojovať s okolím. Takisto v čase rýchleho vývoja (rast, tvorba kostí, chrupaviek, zubov...) potrebujú deti kvalitnú výživu. Bežná strava deťom nedokáže poskytnúť dostatok minerálov a stopových prvkov, pretože už v pôde už nie sú. Doplnky výživy z lekární podporené masívnou reklamou zásobia deti akurát umelými farbivami, príchuťami a problémom, ako ich dostať z tela von. ACTIVE sú vo svete odporúčané najmä tehotným a dojčiacim ženám a malým deťom.

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes