Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Lietajúca lastovička

4,95€

Táto bylinná zmes očisťuje organizmus a odstraňuje prebytočný tuk a zápchu. Očisťuje hlavne pečeň, žlčník (zlepšuje odtekanie žlče), žalúdok, črevá, ľadviny, kĺby, lymfatický a krvný systém. Zmes zlepšuje trávenie a vstrebávanie, upravuje metabolizmus, normalizuje váhu a odvádza nečistoty z organizmu. Svojimi protizápalovými účinkami ozdravuje sliznice i pokožku. Nielenže redukuje obsah tuku všeobecne, ale tiež znižuje obsah tuku v krvi a cievnych stenách čím je vhodným doplnkom pri liečbe kardiovaskulárnych onemocnení, súčasne i ako prevencia aterosklerózy. Je to vhodná prevencia zápalu žlčníka, slinivky brušnej (pankreasu), tenkého a hrubého čreva (odstraňuje zápchu), a hemoroidov. Svojim očistným účinkom zmierňuje cukrovku a zabraňuje vzniku zápalových ochorení pokožky (mierni akné a ďalšie kožné poruchy). Súčasne zlepšuje kĺbové potiaže typu artrózy a osteochondrózy.

 
Účinky

Účinky Lietajúcej lastovičky naväzujú na zložky druhov rastlín. Čaj dodáva telu energiu prostredníctvom cukrov, vitamínov a minerálov, ale predovšetkým stimulujúcimi alkaloidovými látkami ako je teobromin, teofilín a kofeín. Saponíny uvoľňujú najrôznejšie nánosy z medzibunečných priestorov, pôsobia diureticky, expektoračne laxatívne, hemolizujú krv. Aromatické látky ako sú terpény, kumaríny, rutin majú antikoagulačné účinky, priaznivo ovplyvňujú permeabilitu a lomivosť kapilár, zlepšujú látkovú výmenu a pôsobia tiež spazmolyticky. Triesloviny majú účinok adstringentný, protizápalový a baktericidný. Súčasne pektíny znižujú dráždenie slizníc a majú čistiaci efekt.

 
Spôsob použitia a užitočné informácie

Bylinný čaj Lietajúca lastovička sa podáva vo forme nálevu, očisťuje organizmus vrátane plesní prostredníctvom čriev, pričom vzniká spočiatku redšia stolica. Čaj sa môže podávať ako dospelým tak aj deťom, je vhodným doplnkom pre všetky druhy diét či spôsobu stravovania. Druhý až tretí deň dochádza k mierne kašovitej stolici, potom pretrváva mäkšia stolica. Pitie čaju neobmedzuje ani nedokonalá funkcia konečníka. Zo skúsenosti môžu v prvých dňoch pitia čaju vzniknúť ľahšie bolesti, kde ste ich neočakávali – ide o normálny proces. Svedčí to o skrytých zápalových procesoch a preťaženia niektorých orgánov či častí tela. Bolesti sa rýchlo vytrácajú, preto pitie čaju nemusíte ukončiť, ale prerušenie na dva dni nie je na škodu. Po druhom balení je vhodné urobiť 14 dní prestávku. Lieky je vhodné užívať 1 hodinu pred pitím čaju.

 
Príprava a dávkovanie

Jedno vrecúško zalejeme pol až jedným litrom horúcej vody a necháme lúhovať 10 minút. Pijeme krátko po jedle počas celého dňa.

 
Kontraindikácie

Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre oslabených a vyčerpaných jedincov, v prípade hnačiek. Doporučený pre deti od 3.roku života.

 
Obsah balenia

22ks po 3g

4,95€

Súvisiace produkty

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes