Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Syndikovať obsahPotravinové doplnky

Star Women

20,47€

STAR WOMEN je špeciálna formula pre ženy. Obsiahnuté látky pomáhajú harmonizovať hormonálnu sústavu a stimulovať tvorbu ženských pohlavných hormónov, pomáhajú vyrovnávať hormonálne výkyvy, znižovať psychické napätie sprevádzajúce menštruačný cyklus, tlmiť bolesti a kŕče pri menštruácii, zlepšovať priebeh ovulácie a vyrovnať sa s pribúdaním váhy v období klimaktéria.

20,47€

Star Men

21,67€

STAR MEN je formula vytvorená špeciálne pre mužov. Pomáha zvyšovať vitalitu, udržiavať správnu funkciu prostaty, zvyšovať objem svalového tkaniva a urýchľovať regeneráciu svalov.

21,67€

Spiruline Star

13,24€

SPIRULINE STAR obsahuje vlákninu a spirulinu. Spirulina je mikroskopická vodná riasa, ktorá je významným zdrojom proteínov, karotenoidov, vitamínov rady B, minerálov a esenciálnych mastných kyselín. Vykazuje protivírusové, protinádorové a protialergické účinky. Napomáha zlepšiť detoxikačné procesy v tele, posilňovať imunitný systém, chrániť pečeň a podieľa sa na znížení hladiny krvných tukov.

13,24€

Silica Star

14,45€

Extrakt prasličky roľnej obsahuje koloidnú kyselinu kremičitú (hydratovaný koloidný oxid kremičitý), ktorá úspešne napomáha podporovať ukladanie vápnika do kostí a pôsobí tak proti osteoporóze, kožným ochoreniam, ochoreniam močových ciest, hemeroidom, k posilneniu imunitného systému.

14,45€

Shark Star

25,28€

SHARK STAR obsahuje žraločiu chrupavku, ktorej používanie sa stalo veľmi atraktívne hlavne po tom čo bol publikovaný názor, že žraločia chrupavka môže chrániť ľudský organizmus pred vývojom nádorových ochorení. Glykoaminoglykany nachádzajúce sa v tkanivách chrupavky môžu brániť vytvoreniu cievneho systému v nádore a tým tlmiť jeho rast.

25,28€

Shark Liver Oil

22,88€

SHARK LIVER OIL je vhodným doplnkom pri kardiovaskulárnych ochoreniach, arterioskleróze a pri zvýšenom obsahu cholesterolu. Svojim obsahom alkyglycerolov, ktoré podporujú imunitný systém, napomáha zvyšovať celkovú obranyschopnosť organizmu, urýchľovať hojenie, pôsobí protizápalovo a pomáha proti alergiám.

22,88€

Seaweed Star

26,49€

SEAWEED STAR obsahuje tri základné zložky: Fucoidan, inozitol a jód.
Fucoidan (hnedá morská riasa) – pravidelná konzumácia tejto riasy má pozitívny vplyv na zdravie a jej užívaním je možné predchádzať takým ochoreniam, ako je rakovina, ochorenie srdca, reumatizmus, artritída – zápal kĺbov, vysoký krvný tlak, infekcie, tráviace problémy a imunitné problémy.

26,49€

Saw Palmetto

19,26€

SAW PALMETTO je formula, ktorej hlavnou zložkou je rastlinný extrakt Serrenoa serrulata. Jeho účinky sú známe už dlhé storočia. Extrakt vykazuje miernu hormonálnu aktivitu a blokuje tvorbu dihydrotestosterónu (mužského pohlavného hormónu), ktorý prispieva k hypertrofii prostaty. Základné pôsobenie formule sa využíva pri predchádzaní hypertrofii (zväčšovaniu) prostaty.

19,26€

Royal Jelly

18,06€

ROYAL JELLY (včelia materská kašička) obsahuje vitamíny A, C, D, E a všetky vitamíny skupiny B, ďalej množstvo aminokyselín, minerálov a nukleových kyselín. Významne napomáha funkciám imunitného systému, ma protizápalové a hojivé účinky a preukázateľne znižuje hladinu cholesterolu. Pomáha pri astme, ochoreniach vnútorných orgánov (pečeň, pankreas, obličky), zlomeninách kostí a kožných ochoreniach.

18,06€

Respiral

22,88€

RESPIRAL je účinným prostriedkom k rýchlejšiemu hojeniu zápalov dýchacích ciest. Posilnením vlastného imunitného systému pomáha ničiť vírusy a baktérie, pôsobí protizápalovo, pomáha upokojovať prekrvené sliznice a tlmiť suchý dráždivý kašeľ. Napomáha k zriedeniu hlienu v prieduškách, zvyšovať pohyb rias buniek slizníc a tým uľahčovať vykašliavanie hlienu.

22,88€

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes